درباره ما

پیتیکو یک برند تولید کننده لوازم تحریر فانتزیه که با هدف تولید انواع نوشت افزار فانتزی با کیفیت ایرانی با طرح های خاص و متفاوت از پاییز سال ۱۴۰۱ فعالیت رسمی خودش رو شروع کرده. قدم اول ما برای تولید هر محصول در پیتیکو، انتخاب یک طرح خاص و منحصر به فرده که نمونه های مشابهش در بازار وجود نداشته باشه. ما دوست داریم لوازم تحریرهای فانتزی با کیفیتی رو برای شما تولید کنیم که طرح های تکراری و قدیمی نداشته باشن و برای همه ی آدم ها با هر سن و سالی که دارند مناسب باشند، نه صرفا برای بچه ها یا دانش آموزا.

محصولاتی که ما تولید می کنیم اغلب به صورت کالکشنی طراحی و تولید میشن و سعی می کنیم توی هر کالکشن طرح ها و رنگ های مختلف اون محصول رو تولید کنیم که سلیقه های مختلف رو کاملاً پوشش بده. محصولات ما در حال حاضر بیشتر شامل انواع لوازم تحریر کاغذی هستند مثل کاغذ یادداشت، دفتر، دفترچه یادداشت، تو دو لیست و … ، اما به مرور محصولات فانتزی و جذاب دیگه ای هم به تولیداتمون اضافه میشن.

ما کارمون رو با شعار با رؤیاهات زندگی کن شروع کردیم. چون میدونیم هر آدمی توی هر سن و سالی که باشه هنوز رؤیاهایی داره که بهشون نرسیده و داره برای رسیدن به اون ها تلاش می کنه و دلمون میخواد که تو این مسیر سخت همراهتون باشیم و با محصولاتی که تولید می کنیم، این مسیرو براتون فانتزی تر و جذاب تر کنیم. رؤیای ما هم اینه که پیتیکو به زودی به یه برند بزرگ جهانی تبدیل بشه و محصولاتش رو به دست همه ی آدم های دنیا برسونه و دوستای بیشتری پیدا کنه. برای رسیدن به این رؤیا هر روز تلاش می کنیم و دوست داریم که شما هم تو این مسیر همراهمون باشید.

برای اینکه به محض تولید یه محصول جدید بتونید طرح های مختلفش رو ببینید و از طرح های تخفیفی یا جشنواره ها و نمایشگاهامون زودتر از بقیه با خبر بشید میتونید توی باشگاه مشتریان ما عضو بشید و پیج اینستاگراممون رو دنبال کنید.