کاغذ یادداشت فانتزی

کاغذ یادداشت فانتزی

کاغذ یادداشت فانتزی پیتیکو

کاغذ یادداشت – در دنیای پر مشغله ی امروز حتما برای شما هم پیش آمده که برای جلوگیری از فراموش کردن یکسری از کارها، برنامه ها، کلاس ها، جلسات و … نیاز به یادداشت کردن آن ها داشته باشید. بعضی از افراد ترجیح می دهند که این نکات ضروری را در نوت گوشی خود یادداشت کنند و بعضی هم ترجیح شان استفاده از قلم و کاغذ است و دوست دارند به صورت دستی نکات و موارد لازم را یادداشت کنند و در جایی که مدام جلوی چشمشان باشد قرار دهند. اگر شما هم از آن دسته از افراد هستید که نوشتن با قلم و کاغذ را ترجیح می دهید، همیشه باید یک بسته کاغذ یادداشت یا یک دفترچه یادداشت کوچک همراه خود داشته باشید تا بتوانید هر ایده، برنامه و مشغله ذهنی که داشتید را به سرعت روی آن یادداشت کنید. این کار به افزایش تمرکز، آرامش ذهنی و فکری، و مرتب بودن برنامه های تان کمک زیادی می کند و باعث می شود که هیچ وقت چیزی را فراموش نکنید.

یکی از محصولات گروه تولیدی پیتیکو که در بیشترین تنوعِ طرحی تولید شده، کاغذ یادداشت های فانتزی هستند که در بیش از ۳۶ طرح مختلف با تِم های دخترانه، کاوایی، فضانورد، حیوانات، bts، یونیکورن و … تولید شده اند و هر دسته شامل تعداد زیادی طرح و رنگ متنوع می باشد. طرح هایی که تمام سنین و سلیقه ها را پوشش می دهند و برای هر کس، طرح مخصوصی وجود دارد. همه ی کاغذ یادداشت های فانتزی پیتیکو ۶۰ برگ بوده، جنس شان از نوع کاغذ تحریر ۷۰ گرم می باشد و ابعادی تقریبا جیبی دارند (۱۱٫۵×۸ سانتی متر). مدل صحافی آن ها نیز به صورت سر چسب می باشد. (دقت کنید که پشت کاغذ ها چسب دار نیست. بعضی از افراد اشتباهاً به این کاغذ یادداشت ها، استیک نوت هم می گویند؛ در حالی که استیک نوت، کاغذ یادداشت هایی هستند که پشت شان حالت چسبندگی دارد و می توان آن ها را روی سطح مختلف چسباند.) اما این مدل کاغذ یادداشت های فانتزی پیتیکو و خیلی از کاغذ یادداشت های فانتزی موجود در بازار، با یک صحافی چسبی به هم متصل شده اند، اما هر برگ کاغذ را که جدا کنید، خاصیت چسبندگی به سطوح را ندارد و اگر بخواهید آن را به سطحی وصل کنید، باید از یک تکه چسب واشی، نواری یا برای سطوح آهنی، از مگنت ها و پین های آهن ربایی استفاده کنید.

شما می توانید یک بسته از این کاغذ ها را همیشه همراه خود داشته باشید و هر زمان که نیاز به یادداشت یک نکته ی ضروری بود، از آن استفاده کنید. بعد می توانید کاغذ نوشته شده را با یک تکه چسب کوچک روی دیواری که معمولا در معرض دیدتان قرار دارد، روی میز کار یا مطالعه ی خود، روی آینه، کتابخانه، کمد، کابینت، یخچال، درب اتاق، کنار کامپیوتر یا لپ تاپ خود یا هر جایی که فکر می کنید مدام جلوی چشمتان است و آن نکته ی خاص را مدام به شما یاد آوری می کند، بچسبانید. حتی می توانید روی این کاغذ ها جملات زیبا و انگیزشی بنویسید و آن ها را به جایی بچسبانید تا جلوی چشم تان باشد. می توانید لیست خرید و خرج و مخارج خود را در آن ها بنویسید و موقع بیرون رفتن در کیف یا جیبتان بگذارید. اگر در حال تحصیل یا یادگیری مهارتی جدید هستید، می توانید نکات درسی که نیاز به مرور دارند را روی آن ها بنویسید و در جایی که مدام در معرض دیدتان باشند، بچسبانید. یا هنگام بیرون رفتن درون کیف خود بگذارید تا هر موقع که زمان خالی داشتید، مثلا زمان هایی که در مطب دکتر، بانک و … منتظر نوبت هستید، یا هنگامی که در تاکسی، اتوبوس، مترو و … هستید، یادداشت هایتان را مرور کنید.

هنگام مطالعه ی کتاب های درسی یا حتی غیر درسی اگر اهل یادداشت برداری هستید و دوست ندارید کاغذ های کتابتان شلوغ و کثیف شود، یا کتاب و جزوه تان فضای خالی زیادی برای نوت برداری و نوشتن نکات مهم ندارد، می توانید این کاغذ ها را درون کتاب و جزوه هایتان قرار دهید و یادداشت های لازم را در این کاغذ یادداشت های فانتزی بنویسید. اگر آنلاین شاپ دارید، می توانید از این کاغذ ها برای نوشتن آدرس و مشخصات بسته های سفارشات یا نوشتن یادداشت های کوتاه برای مشتری هایتان استفاده کنید. حتی در خانه می توانید برای اعضای خانواده ی خود یادداشت های زیبا بنویسید و کاغذ را در جایی که در معرض دید آن ها باشد بچسبانید. در مجموع این کاغذ های فانتزی کوچک به شما کمک می کنند که در دنیای شلوغ و پر مشغله ی امروز، ذهن آزادتری داشته باشید و با نوشتن مواردی که نیاز دارید، کمی به آرامش فکری برسید و نگران فراموش کردن چیزی نباشید.

یکی از نکات مهمی که در طراحی و تولید کاغذ یادداشت های پیتیکو در نظر گرفته شده، این است که علاوه بر داشتن طرح فانتزی، طراحی و ترکیب رنگی زمینه کاغذها به گونه ای طراحی شده، که فضای کافی برای نوشتن داشته باشند و به صورت کاربردی بتوانید از تمام سطح کاغذ برای یادداشت برداری استفاده کنید. نه اینکه کلِ صفحه با طرح ها و کاراکترهای مختلف پوشیده شده باشند و صرفا حالت تزئینی داشته باشند. حتی بعضی از مدل های این کاغذ ها به شکل تو دو لیست مانند طراحی و تولید شده اند تا بتوانید به عنوان لیست کار یا لیست خرید و … از آن ها استفاده کنید.

اگر اهل درست کردن بولت ژورنال، اسکرپ بوک و پلنر های دستی هم هستید، می توانید از این کاغذ یادداشت ها برای تزئین بولت ژورنال و پلنر خود استفاده کنید. مثلا اگر می خواهید یک بخش از صفحه بولت ژورنال تان از بقیه قسمت ها جدا باشد و به حالت کادر مانند، در آن بخش مطلب مهم و خاصی را یادداشت کنید، به جای کادر کشیدن به صورت دستی و تزئین آن، می توانید یک برگه از این کاغذ ها را با چسب ماتیکی یا حتی چسب های نواری و واشی در آن قسمت بچسبانید و مطالب مد نظرتان را در آن بنویسید.

این کاغذ یادداشت ها به صورت تکی در بسته بندی های پلاستیکی قرار می گیرند و برای مشتریانی که فروشگاه و آنلاین شاپ دارند، بسته بندی های شیک فروشگاهی هم در برند پیتیکو طراحی و تولید شده که هر پک و بسته فروشگاهی این کاغذ ها نیز شامل ۳۶ طرح متنوع می باشد. اکثر طرح های این کاغذ یادداشت ها، محصولاتِ ستِ دیگری مانند دفتر، دفترچه یادداشت، تو دو لیست، ست چهارتایی چوبی و … هم دارند که چه در خرید تک، چه عمده، می توانید این محصولات را با هم ست کنید.

دیدگاهتان را بنویسید