لوازم تحریر فانتزی

لوازم تحریر فانتزی

لوازم تحریر فانتزی

در دنیای امروز کمتر کسی هست که با خواندن و نوشتن سر و کار داشته باشد، اما علاقه ای به لوازم تحریر فانتزی و کیوت نداشته باشد و از آن ها استفاده نکند. در واقع لوازم تحریر و نوشت افزار هایی مانند دفتر، دفترچه یادداشت، تو دو لیست و دفتر برنامه ریزی، خودکار و مداد، کاغذ یادداشت و … از لوازم اصلی و مورد نیاز در زندگی روزمره به خصوص برای دانش آموزان، دانشجویان، کارمندان، و حتی خیلی از افرادی که در حال تحصیل نمی باشند نیز هستند. در گذشته تعدادی از این محصولات با ظاهری بسیار یکنواخت و ساده تولید می شدند و افراد صرفا برای رفع نیاز خود مجبور بودند از همان محصولات تکراری و یکنواخت استفاده کنند. اما در سالهای اخیر با پیشرفت هایی که در حوزه طراحی و تولید انواع محصولات فانتزی به خصوص لوازم تحریر اتفاق افتاده، خرید لوازم تحریر فانتزی به یکی از لذت بخش ترین کارها برای اکثر افرادی که به صورت روزمره با خواندن و نوشتن سر و کار دارند تبدیل شده.

زمانی که تولید لوازم تحریر فانتزی آغاز و این محصولات وارد بازار شدند، در ابتدا بیشتر طرح های کودکانه و کارتونی داشتند و اغلب این محصولات برای کودکان و دانش آموزان مقاطع پایین تر تولید می شدند. اما رفته رفته با پیشرفت صنعت طراحی و افزایش خلاقیت و نوآوری در این حوزه، محصولات فانتزی در طرح ها و رنگ های متنوع برای همه سنین تولید شدند و علاوه بر طرح های کارتونی تکراری، طرح های فانتزی مدرن هم جای خود را در بین این محصولات پیدا کردند. و کم کم خیلی از افراد بزرگسال هم ذهنیت هایی مانند این که محصولات فانتزی فقط مخصوص کودکان می باشد را کنار گذاشته و به خرید و استفاده از این محصولات روی آوردند. رفته رفته با استقبال مشتریان و گسترش صنعت طراحی و تولیدِ محصولات فانتزی، بازار های لوازم تحریر در سراسر دنیا از انواع لوازم تحریر و نوشت افزار فانتزی با طرح های متنوع و زیبا و رنگی پر شدند. به طوری که دیگر هر فردی با هر سبک و سلیقه و سن و سالی می توانست تم فانتزی مخصوص خود را پیدا کند و لوازم فانتزی که دوست دارد را خریداری نماید.

لوازم تحریر فانتزی
لوازم تحریر فانتز

همه ی ما می دانیم که کارهایی مانند خواندن و نوشتن و تحصیل کردن یا حتی داشتن برنامه ریزی و روتین روزانه و نوشتن هر روزه ی برنامه ها و عمل کردن دقیق به آن ها می تواند کمی سخت و کسل کننده باشد. مثلا کودکی که می خواهد خواندن و نوشتن یاد بگیرد و مجبور است هر روز حجم زیادی از مشق و تمرین را انجام دهد و با تکرار زیاد، مطالب تدریس شده را به حافظه خود بسپرد. یا دانش آموزان مقاطع بالاتر که در حال تحصیل و آموزش و امتحان دادن هستند و هر روز باید مطالبی را جزوه برداری و مطالعه کنند. دانش آموزانی که برای امتحاناتی مانند کنکور آماده می شوند و ساعات زیادی از شبانه روز را مشغول کلاس رفتن، مطالعه دروس، جزوه برداری، نکته برداری، تست زدن، آزمون دادن و … هستند. دانشجویانی که درس های سخت و تخصصی دانشگاه را فرا می گیرند و روزانه با حجم زیادی از مطالب تدریس شده مواجه شده و باید تمام این مطالب را در جزوه خود بنویسند، بخوانند و در امتحانات مختلف شرکت کنند. حتی افرادی که سالها از تحصیل درسی و دانشگاهی شان گذشته و مشغول آموزش مهارت هایی دیگر در انواع کلاس ها می باشند. افرادی که به کلاس زبان می روند و می خواهند یک زبان جدید را یاد بگیرند و به صورت روزانه باید مطالب زیادی را تمرین و تکرار کنند.

لوازم تحریر و نوشت افزار فانتزی، محصولاتی هستند که تمام این فرایند های سخت و زمان بر را برای افراد لذت بخش تر می کنند و شوق و ذوقی در افراد ایجاد می کنند تا با لذت بیشتری دوران تحصیل خود را طی کنند و مطالب جدید را یاد بگیرند. مثلا کودکانی که تازه به مدرسه رفته اند، به شوق استفاده از دفترها، مداد ها، تراش، پاک کن، جامدادی و سایر لوازم تحریر فانتزی درس های خود را می نویسند و مطالب مختلف را یاد می گیرند. دانش آموزان مقاطع بالاتر و دانشجویان نیز از انواع دفتر ها، کلاسور ها، خودکار ها، روان نویس ها و هایلایتر های فانتزی برای جزوه برداری و مطالعه درس های خود استفاده می کنند. در واقع این لوازم فانتزی مانند یک چاشنی، طعم خواندن و نوشتن را برای افراد عوض کرده و فرایند تحصیل را برای آنان لذت بخش تر می کند.

حتی امروزه با تولید انواع دفتر های برنامه ریزی، تو دو لیست ها، پلنر ها و لوازم تحریر فانتزی این چنینی که عموما برای استفاده همه افراد تولید می شوند، دیگر فرقی نمی کند که یک فرد محصل باشید یا شاغل یا حتی خانه دار، در هر حالت شما مثلا برای نوشتن وظایف روزانه خود یا حتی نوشتن لیست خرید و خرج و مخارج و … نیاز به یک دفتر، پلنر، دفترچه یادداشت یا حتی یک بسته کاغذ یادداشت کوچک و خودکار یا مداد و روان نویس دارید. و از آنجایی که معمولا نوشتن برنامه های روزانه و عمل کردن به آن ها و داشتن یک روتین منظم نیز ممکن است به تنهایی خسته کنند و سخت باشد، در این مورد هم استفاده از انواع لوازم تحریر فانتزی برای برنامه ریزی های روزمره می تواند شما را به انجام این فعالیت و عمل کردن به وظایف روزانه خود پایبند و متعهد کند.

لوازم تحریر فانتزی
لوازم تحریر فانتزی

در مجموع استفاده از این لوازم فانتزی و رنگی، زیبایی ها و شادی های کوچکی به زندگی روزمره افراد در سنین مختلف می بخشد و انجام کارهای مربوط به خواندن و نوشتن را با لذت بیشتری همراه می سازد. گرچه امروزه با پیشترفت تکنولوژی و استفاده از انواع گوشی های هوشمند و لپ تاپ و تبلت و وسایل این چنینی، بعضی از افراد فعالیت های نوشتنی خود را با این وسیله ها انجام می دهند و دیگر از محصولات کاغذی استفاده نمی کنند؛ اما افراد زیادی هم هستند که همچنان نوشتن با کاغذ و قلم را ترجیح می دهند. در واقع با وجود استفاده ی زیادی که در طول روز از گوشی های همراه مان داریم و هزاران نوتیف و خبری که روزانه از طریق رسانه های اجتماعی ما را در برمی گیرند، بهتر است برای نوشتن و خواندن مطالبی که نیاز به تمرکز دارند یا مثلا نوشتن لیست کارها و برنامه های روزمره از یک دفترچه استفاده کنیم، تا برای دقایقی که شده نیز به چشم و ذهن خود استراحت دهیم و گوشی های هوشمند و سایر وسایل الکترونیکی را کنار بگذاریم.

انواع لوازم تحریر فانتزی گروه تولیدی پیتیکو

همانطور که در مقاله قبلی اشاره شد، گروه تولیدی پیتیکو یک برند تولید کننده لوازم تحریر فانتزی در ایران می باشد که با هدف تولید انواع لوازم تحریر فانتزی با کیفیت ایرانی با طراحی های خاص، جدید و مدرن فعالیت خود را از پاییز سال ۱۴۰۱ آغاز کرده و تا کنون محصولات زیر را تولید و روانه بازار نموده است :

۱٫ کاغذ یادداشت فانتزی

اولین محصولی که در گروه تولیدی پیتیکو طراحی و تولید شد، کاغذ یادداشت های فانتزی جیبی کوچک بودند که در ۴۰ طرح فانتزی مختلف از قبیل طرح های دختر، فضانورد، BTS، پاندا، خوک، خرگوش و … تولید شدند. این کاغذ یادداشت های فانتزی ابعادی جیبی دارند و ۶۰ برگ می باشند. صحافی آن ها نیز از نوع سر چسب می باشد و پشت کاغذ ها چسب ندارد. از کاغذ یادداشت فانتزی می توان برای یادداشت لیست کارها و فعالیت های روزانه، لیست خرید و خرج و مخارج، نوشتن نکات مهم درسی، نوشتن جملات زیبا و … استفاده کرد. بعد می توانید این کاغذ ها را روی سطوحی مانند دیوار اتاق، میز کار، آینه، درب اتاق، یخچال، کابینت و … بچسبانید تا مدام جلوی چشمانتان باشند. یا موقع بیرون رفتن می توانید یک بسته کاغذ یادداشت فانتزی را در کیف یا جیب یا مثلا داشبورد ماشین یا کشوی میز کار خود قرار دهید تا هرجا که نیاز به یادداشت کردن یا یادآوری یادداشت های خود داشتید، آن را چک کنید. حتی اگر در حال مطالعه یک کتاب هستید و عادت دارید موقع مطالعه یادداشت برداری کنید، می توانید این کاغذ ها را لا به لای کتاب خود قرار دهید و نکاتی که می خواهید بنویسید را در این کاغذ یادداشت ها نکته برداری کنید. اگر فروشگاه یا آنلاین شاپ فانتزی دارید نیز می توانید این کاغذ یادداشت های فانتزی را در بسته بندی های شیک فروشگاهی پیتیکو سفارش دهید.

لوازم تحریر فانتزی
لوازم تحریر فانتزی

۲٫ دفتر فانتزی

در حال حاضر انواع مختلفی از دفتر ها از جمله دفتر مشق (شامل دفتر مشق ۴۰ برگ، دفتر مشق ۶۰ برگ، دفتر مشق ۸۰ برگ و دفتر مشق ۱۰۰ برگ) ، دفتر نقاشی، دفتر زبان، دفتر جلد سخت، دفتر طراحی کاغذ مشکی در پیتیکو تولید شده اند که طرح های متنوعی داشته و همه صحافی سیمی دارند. دفتر مشق ها و نقاشی های پیتیکو به صورت کالکشنی و ست در ۸ طرح دختر، یونیکورن صورتی، تکشاخ، پاندا، خرگوش، فضانورد، خوک و دایناسور تولید شده اند که به صورت ۵ تایی با هم ست بوده (هر مجموعه شامل ۴ عدد دفتر خط دار ۴۰، ۶۰، ۸۰ و ۱۰۰ برگ و یک دفتر نقاشی ۶۰ برگ می شود.) و به صورت تکی یا ست ۵ تایی قابل سفارش اند. همچنین یک مجموعه ۸ تایی دفتر خط دار ۶۰ برگ نیز تولید شده که طرح های روی جلد آنها مانند یک داستان چند قسمتی و ادامه دار می باشد و تصویر سازی های بسیار خاص و زیبایی دارند. دفتر های جلد سخت ۱۰۰ برگ پیتیکو نیز در ۱۲ طرح متفاوت (۶ طرح فانتزی با جملات فرانسوی و ۶ طرح رنگی پاستلی مینیمال) تولید شده اند که برای دانشجویان بسیار مناسب اند. دفتر های طراحی کاغذ مشکی پیتیکو نیز در ۸ طرح دخترانه مختلف تولید شده اند که از آن ها می توان برای نقاشی، طراحی، کالیگرافی و درست کردن بولت ژورنال و آلبوم استفاده کرد.

دفتر فانتزی
دفتر فانتزی

۳٫ دفترچه یادداشت فانتزی

انواع مختلفی از دفترچه یادداشت های فانتزی در حال حاضر در پیتیکو تولید شده اند از جمله : دفترچه یادداشت های جیبی کوچک که در ۲۰ طرح متفاوت با تم های فضانورد، یونیکورن، خوک، دایناسور و پاندا می باشند. این دفترچه یادداشت ها ۸۰ برگ بوده و با ابعاد کوچکی که دارند می توانند همیشه و همه جا همراه شما باشند و برای یادداشت های ضروری از آن ها استفاده کنید. یک مدل دیگر از دفترچه یادداشت های پیتیکو با نام دفترچه یادداشت کیوت یا دو جلده شناخته می شوند که در ۱۶ طرح متفاوت با تم های رنگی بسیار شاد در ۴ طرح کلی یونیکورن، دختر، فضانورد و خرگوش تولید شده اند و از نظر کیفیت و شکل ظاهری از شیک ترین و پر طرفدارترین دفترچه یادداشت های فانتزی موجود در بازار می باشند. این دفترچه ها نیز ۸۰ برگ بوده و می توانید از آن ها برای یادداشت های روزانه خود استفاده کنید.

یک مدل دیگر از دفترچه یادداشت های پیتیکو، دفترچه یادداشت های فانتزی چوبی می باشند که اندازه و ابعادی بسیار کوچک دارند (۵×۵ سانتی متر). این دفترچه ها را هم می توانید ب صورت ست همراه ست های چهارتایی چوبی که شامل یک زیر لیوانی، یک بوکمارک، یک جا کلیدی و یک دفترچه می شوند تهیه کنید و هم به صورت تکی. این دفترچه ها ۶۰ طرح مختلف دارند. تعداد برگه های آن ها ۳۰ برگ بوده و کاغذ ها بدون خط می باشند.

دفترچه یادداشت فانتزی
دفترچه یادداشت فانتزی

۴٫ تخته شاسی

تخته شاسی های پیتیکو در حال حاضر در ۱۶ طرح فانتزی مختلف طراحی و تولید شده اند که ۸ طرح با تم دخترانه و ۸ طرح نیز تم فضانورد می باشند. تخته شاسی از آن دست لوازم تحریر فانتزی می باشد که برای کودکان و بزرگسالان به عنوان زیر دستی در هنگام نقاشی، طراحی، نوشتن جزوه، یادداشت برداری و … استفاده می شود. جنس تخته شاسی های پیتیکو مانند دفتر های جلد سخت بوده و در عین حال وزن سبکی دارند و به راحتی می توانید آن ها را با خود حمل کنید. طرح رو و پشت تخته شاسی یکسان می باشد و دور تا دور تخته شاسی نیز توسط روکش پوشیده شده. اگر در هنگام نوشتن، روی سطح تخته شاسی با جوهر مداد یا خودکار خط خوردگی ایجاد شود نیز به راحتی با یک دستمال مرطوب قابل پاک شدن است.

تخته شاسی
تخته شاسی

۵٫ ست چهارتایی چوبی

از دیگر محصولات فانتزی پیتیکو، ست های چهارتایی چوبی هستند که شامل یک عدد زیر لیوانی چوبی، یک عدد جا کلیدی، یک دفترچه کوچک ۵×۵ سانتی متری و یک بوکمارک یا نشانگر کتاب می باشند. این ست ها در بیش از ۶۰ طرح مختلف طراحی و تولید شده اند. در واقع این ست ها فقط در دسته محصولات تحریر قرار نمی گیرند و به عنوان یک ست کاربردی برای همه ی افراد مناسب و مورد نیاز می باشند. فرقی نمی کند که شما یک دانش آموز باشید یا دانشجو یا کارمند یا حتی خانه دار؛ به هر حال شما برای قرار دادن لیوان یا ماگ خود بر روی میز نیاز به یک زیر لیوانی دارید، یا برای گم نکردن و مرتب بودن کلید هایتان نیاز دارید آن ها را به یک جا کلیدی متصل کنید. اگر اهل مطالعه باشید برای گم نکردن صفحات کتاب خود بهتر است به جای تا کردن گوشه کتاب از یک بوکمارک یا نشانگر کتاب استفاده کنید و برای فراموش نکردن بعضی از کارها و نکات نیاز دارید که آن ها را در یک دفترچه ی کوچک بنویسید؛ دفترچه ای که به راحتی در جیب یا کیف های خیلی کوچک هم جا بشود. تمام این محصولات را می توانید در قالب یک ست چوبی زیبا داشته باشید و طرح های این ست ها هم آنقدر زیاد و متنوع تولید شده که برای هر فردی با هر سن و سلیقه ای یک طرح مناسب پیدا می شود.

لوازم تحریر فانتزی
لوازم تحریر فانتزی

خرید انواع لوازم تحریر فانتزی :

در مقاله بالا با انواع محصولات فانتزی که در حال حاضر در برند پیتیکو تولید می شوند آشنا شدید. لوازم تحریر فانتزی از جمله محصولات پر فروشی هستند که به خصوص در فصل مدارس طرفداران زیادی دارند، اما نکته ای که هنگان خرید این محصولات حتما باید به آن توجه کنید این است که علاوه بر ظاهر فانتزی و جذابی که این محصولات دارند؛ کیفیت لازم برای استفاده و کاربرد لازم برای رفع نیاز های شما را داشته باشند. این محصولات که عموما به دلیل ظاهر شیک و فانتزی که دارند، قیمت هایی بالاتر از لوازم تحریر های ساده و معمولی دارند، باید در عین داشتن زیبایی و جذابیت ظاهری از کیفیت خوبی نیز برخوردار باشند و نیاز های شما را به راحتی برطرف نمایند. ما در گروه تولیدی پیتیکو سعی می کنیم محصولات فانتزی تولید کنیم که علاوه بر داشتن طراحی های خاص و منحصر به فرد، از کیفیت و استاندارد های بالایی برخوردار باشند و نیازهای شما را به بهترین شکل برطرف نمایند، کیفیت چاپ طرح های محصولات، رنگ های خاصی که در طراحی و تولید محصولات به کار برده می شوند، کیفیت صحافی دفتر ها و دفترچه ها، جنس جلد و جنس کاغذ دفتر ها و دفترچه های پیتیکو، برش دقیق و ظریف محصولات چوبی و کیفیت چاپ رنگ های آن ها؛ همه و همه از نکات و جزئیات ریزی هستند که در حین تولید محصولات تک به تک مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرند و سعی می کنیم که در نهایت محصولی که به دست مشتری می رسد از بالاترین سطح کیفیت برخوردار باشد.

دیدگاهتان را بنویسید